Matchmakers Cultuur

match
 
 
makers
wie zijn wij?

Wij helpen je met geld voor jouw creatieve project

Zoek je financiering voor jouw creatieve project maar weet je niet waar je moet beginnen? Acht matchmakers wijzen je op cultuursubsidies die bij je passen. Vind nu jouw matchmaker.

Wat kunnen wij voor je doen?

De matchmaker in jouw stad helpt je:
-met informatie over de subsidiemogelijkheden van cultuurfondsen Fonds Podiumkunsten, VSBfonds en Fonds voor Cultuurparticipatie.
-door je te koppelen aan de fondsmedewerkers die alles weten over subsidieregelingen.
-door je te wijzen op andere initiatieven.

Kun je zelf contact opnemen met een cultuurfonds?

Ja, je kunt bellen of mailen met een van de onderstaande fondsen. Weet je nog niet goed wat een fonds voor jou kan betekenen? Neem contact op met de matchmaker in jouw stad, deze maakt je wegwijs in de mogelijkheden.

Wat is Matchmakers in cultuur?

Matchmakers in cultuur is een samenwerking tussen het Fonds Podiumkunsten, VSBfonds en Fonds voor Cultuurparticipatie. Zij zien in steden nieuwe cultuuruitingen ontstaan die onlosmakelijk zijn verbonden met de stedelijke dynamiek. De matchmakers koppelen deze initiatieven in hun stad aan de subsidiemogelijkheden van de drie landelijke cultuurfondsen. Matchmakers in cultuur startte in 2018 in acht steden, dit werd uitgebreid naar 16 steden. Nu zijn er acht matchmakers actief in de volgende steden: Amsterdam-Zuidoost, Almere, Eindhoven, Emmen, Leeuwarden, Middelburg / Vlissingen, Rotterdam-Zuid, Zwolle. Staat jouw stad hier niet tussen? Neem dan contact op met de fondsen, zij helpen je graag op weg.

Soraya Ruijg
s.ruijg@fondspodiumkunsten.nl
070-7072711

Hedwig Heeremans
HHeeremans@vsbfonds.nl
030-2303370

Annemarije Chamuleau
a.chamuleau@cultuurparticipatie.nl
06-15548410

Mo
Podiumkunstenaar
Mo
Almere
Mo
"Ik vind Almere de mooiste stad van Nederland. Ik wil zoveel mogelijk mensen hun verhaal laten vertellen door verbindingen te creƫren tussen groepen die normaal geen contact hebben."
Mo Hersi
podiumkunstenaar, inspirerend comedian
mohersi@matchmakerscultuur.nl
Philip
Muzikant
Philip
Zwolle
"Zwolle verdient volle groei en bloei voor al haar creativiteit!"
Philip van Vorstenbosch
muzikant, presentator, coach
philip@matchmakerscultuur.nl
Gyonne
Programmamaker
Gyonne
Rotterdam-Zuid
"Ik wil de diversiteit aan mensen en stemmen in Rotterdam laten zien."
Gyonne Goedhoop
programmamaker, cultureel ondernemer
gyonne@matchmakerscultuur.nl
Frank
Zanger
Frank
Emmen
"Ik hoop dat Emmen zich ontplooit als de cultuurstad die het stiekem al is."
Frank Arling
zanger, creatief ondernemer
frank@matchmakerscultuur.nl
Jess
Modeontwerper
Jess
Eindhoven
Jess
"Mijn visie is om opkomend talent in Eindhoven te verbinden met de fondsen, om zo de ontwikkeling van het inclusieve internationale klimaat te stimuleren."
Jess Oberlin
modeontwerper, oprichter PLASMA
jess@matchmakerscultuur.nl
Jennifer
MC
Jennifer
Amsterdam-Zuidoost
"Door een brug te slaan tussen creatives en de fondsen breng ik cultural arts naar een next level."
Jennifer Muntslag
MC, performer, host
jennifer@matchmakerscultuur.nl
Mick
Cultureel verbinder
Mick
Middelburg / Vlissingen
"Ik wil ondernemende en creatieve ondernemers informeren over de mogelijkheden voor hun projecten."
Mick Jansen
cultureel verbinder, oprichter Urban Umbrella
mick@matchmakerscultuur.nl
Koen
Cultureel ondernemer
Koen
Leeuwarden
"Ik help jonge makers op weg om zelf het heft in handen te nemen."
Koen Haringa
cultureel ondernemer
koen@matchmakerscultuur.nl